Servo pompë pompë ABC (MB pjesë e re) A0034665301 Mercedes R230 SL 600/65 AMG V12 biturbo

1.699,95  TVSH e përfshirë.
plus. 165,00  depozitë

Koha e dorëzimit: 2-3

Në dispozicion kur të porositen përsëri

Produkti përmban: 1 copë

EAN: 4260523539791 Numri i artikullit: PA0034665301MO Category: Keyword:

Beschreibung

Vetëm sipas kërkesës! (Na dërgoni një email më poshtë abcteile24@icloud.com)

Kjo pompë është e pajisur me një valvul mbytëse thithëse.
Kjo pjesë këmbimi është e re.
Ngjyra e artikullit mund të ndryshojë nga fotografia.

Numrat e pjesëve të këmbimit:

  • MERCEDES: A0034665301
  • LUK: LH2110915

Lista e përdorimit të automjeteve

Modeli / lloji i automjetit

S Class Cabrio SL R230 2001-2011

  • 230.476 (SL 600)
  • 230.477 (SL 600)
  • 230.479 (SL 65 AMG / SL 65 AMG Seri e Zezë)

Shënim i rëndësishëm, kjo pompë hidraulike i përshtatet vetëm modeleve të automjeteve me kodin e pajisjes 487, domethënë shasinë e Kontrollit të Trupit Aktiv (ABC).

Blerje për këmbim të pjesëve të këmbimit:

  • Pompat hidraulike: 165,00 €
  • Njësitë e valvulave: 195,00 €
  • Shiritat e pezullimit: 295,00 €

Produkte & Cilësi:
Ne rigjenerojmë pjesë hidraulike, motorë dhe transmisione. Sistemet e duhura të vajit dhe filtrit për zëvendësimin ose rimbushjen gjithashtu mund të gjenden në ofertat tona. Thjesht hidhini një sy në dyqanin tonë. Ne do të jemi të lumtur t'ju këshillojmë. Artikujt tanë janë të gjithë pjesë origjinale dhe 100% të punuara me dorë në Gjermani dhe janë testuar dhe përshkruar sipas njohurive tona më të mira. Ju mund të shihni nga profili ynë i vlerësimit që ne përpiqemi të ofrojmë vetëm mallra të patëmetë. Të gjithë artikujt tanë kanë vula ose shenja të veçanta dhe disa kanë vula. Nëse këto dëmtohen, çdo e drejtë për rimbursimin e kostove do të skadojë. Artikujt me vula të prishura ose që nuk janë më të pranishme, shenja ose vula nuk janë më në gjendje dorëzimi.

A keni tashmë një takim në punëtori me ne ???
Jo, atëherë lini një takim në punishten tonë të re ABC - master - specialist, Mercedes-Benz & AMG. Më pas mund të zëvendësojmë filtrin, vajin servo dhe hidraulik, pompën hidraulike ABC, shiritat dhe shumë më tepër. Specialiteti ynë përfshin diagnoza në shasinë ABC por edhe në motorë dhe transmisione.

informacion shtese

Marke

Mercedes-Benz

komente

Nuk ka komente ende.

Bëhuni i pari që komentoni "pompë serbo pompë ABC (pjesë e re MB) A0034665301 Mercedes R230 SL 600/65 AMG V12 biturbo"

Adresa juaj e-mail nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me * e shënuar

Mund të të pëlqejë edhe ty