Kompresor servo pompë pompë ABC (pjesë e re) A0034662701 A0034665001 Mercedes R230 SL 350 500 55 AMG

899,95  TVSH e përfshirë.
plus. 95,00  depozitë

Koha e dorëzimit: 5-8

97 është në dispozicion

Produkti përmban: 1 copë

EAN: 4260523539906 Numri i artikullit: PA0034665001N Category: Keyword:

Beschreibung

Kjo pompë është e pajisur me një valvul mbytëse thithëse.
Kjo pjesë këmbimi është e re, e montuar me dorë në fabrikën tonë hidraulike.
Ngjyra e artikullit mund të ndryshojë nga fotografia.

Numrat e pjesëve të këmbimit:

  • MERCEDES: A0034662701, A0034665001
  • LUK: LH2110090, LH2110910
  • IKSETIKE: 541019010
  • TRW: JPR769

Lista e përdorimit të automjeteve

Modeli / lloji i automjetit

S Class Cabrio SL R230 2001-2005

  • 230.467 (SL 350)
  • 230.474 (kompresor SL 55 AMG)
  • 230.475 (SL 500)

Shënim i rëndësishëm, kjo pompë hidraulike i përshtatet vetëm modeleve të automjeteve me kodin e pajisjes 487, domethënë shasinë e Kontrollit të Trupit Aktiv (ABC).

Blerje për këmbim të pjesëve të këmbimit:

  • Pompat hidraulike: 95,00 €
  • Njësitë e valvulave: 195,00 €
  • Shiritat e pezullimit: 295,00 €

Produkte & Cilësi:
Ne rigjenerojmë pjesë hidraulike, motorë dhe transmisione. Sistemet e duhura të vajit dhe filtrit për zëvendësimin ose rimbushjen gjithashtu mund të gjenden në ofertat tona. Thjesht hidhini një sy në dyqanin tonë. Ne do të jemi të lumtur t'ju këshillojmë. Artikujt tanë janë të gjithë pjesë origjinale dhe 100% të punuara me dorë në Gjermani dhe janë testuar dhe përshkruar sipas njohurive tona më të mira. Ju mund të shihni nga profili ynë i vlerësimit që ne përpiqemi të ofrojmë vetëm mallra të patëmetë. Të gjithë artikujt tanë kanë vula ose shenja të veçanta dhe disa kanë vula. Nëse këto dëmtohen, çdo e drejtë për rimbursimin e kostove do të skadojë. Artikujt me vula të prishura ose që nuk janë më të pranishme, shenja ose vula nuk janë më në gjendje dorëzimi.

A keni tashmë një takim në punëtori me ne ???
Jo, atëherë caktoni një takim në punëtorinë tonë të re master ABC, të specializuar në Mercedes-Benz & AMG. Pastaj mund të zëvendësojmë filtrin, vajin servo dhe hidraulik, pompën hidraulike ABC, bazat e pezullimit dhe shumë më tepër. Specialiteti ynë përfshin diagnozat, në shasinë ABC, por edhe në motorët dhe transmetimet. Kompania jonë është e vendosur direkt në daljen A24 Meyenburg (18) midis Berlinit - Hamburgut. Lëreni veten të përkëdhelur nga shërbimi ynë. Ju presim me padurim.

informacion shtese

Marke

Mercedes-Benz

komente

Nuk ka komente ende.

Bëhuni i pari që komentoni "kompresor servo pompë ABC pompë (pjesë e re) A0034662701 A0034665001 Mercedes R230 SL 350 500 55 XNUMX AMG kompresor"

Adresa juaj e-mail nuk do të publikohet.

pesë + 20 =

Mund të të pëlqejë edhe ty